Lietošanas noteikumi

SIA ""BingoABC" veido un izplata digitālus materiālus Taviem bērniem, mazbērniem vai audzēkņiem. Digitālos materiālus Tu vari iegūt pēc to iegādes, SIA "BingoABC" nosūtīs Tev saiti ar datni (-ēm), kas ir aktīva septiņas dienas. Aicinu saglabāt nosūtītās datnes savās iekārtās vai "mākonī", lai varētu tās izmantot vairāku gadu garumā. Ja gadījumā Tev ir ieteikumi vai komentāri par iegādāto materiālu, lūdzu sazinies ar SIA "BingoABC", izmantojot kontaktu formu sadaļā "Kontakti". 

Būtiski atcerēties!

  • Digitālie materiāli, ko Tu esi iegādājies paredzēti tikai Taviem bērniem, mazbērniem vai audzēkņiem. 
  • Digitālos materiālus, ko Tu esi iegādājies, aizliegts pārdot vai nodot trešajām personām.
  • Neaizmirsti, ka digitālie materiāli ir jālejupielādē septiņu dienu laikā kopš pirkuma veikšanas, pēc nedēļas saite būs neaktīva. 

Piegādes noteikumi

Pēc digitālā krājuma iegādes un rēķina apmaksas Tu savā e-pastā saņemsiet ziņu ar pasūtītajiem materiāliem. Materiāli būs pieejami pievienotajā saitē, to atverot Tev būs iespēja to lejupielādēt. Neaizmirsti to, ka saņemtā saite būs aktīva septiņas dienas. Pēc krājuma lejupielādes Tu to varēsi lietot neierobežotu reižu.

Gadījumā, ja neesi saņēmis e-pastu, pārbaudi, vai Tu esi norādījis pareizu e-pasta adresi vai arī pārbaudi mēstuļu (SPAM) sadaļu savā e-pastā. Gadījumā, ja e-pasta adrese uzrakstīta kļūdaini, tad sazinies ar mani, izmantojot Kontaktu sadaļu. 

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar MK 255. "Noteikumi par distances līgumu" Tev nav iespējas izmantot atteikuma tiesības, iegādājoties digitālos materiālus SIA "BingoABC" uzturētajā tīmekļa vietnē. 

Par Tavu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu SIA "BingoABC" uzskata atzīmes veikšanu par iepazīšanos ar SIA "BingoABC" tīmekļa vietnes lietošanas noteikumiem.