Privātuma politika

SIA "BingoABC" pārdod digitālos materiālus, darba lapas, plakātus pirmsskolas vecuma bērniem. Lai nodrošinātu kvalitatīvu un aizraujošu materiālu izstrādi un to vienkāršu piegādi SIA "BingoABC" ievāc un apstrādā šādus personas datus, piemēram, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, datus par tīmekļa vietnes apmeklējumu u.c. 

SIA "BingoABC" izmanto Tavus personas datus, lai 

  • uzņēmumam būtu iespējas ar Tevi sazināties par Taviem jautājumiem, ieteikumiem vai sūdzībām;
  • uzlabotu un pilnveidotu SIA "BingoABC" sniegtos pakalpojumus;
  • informētu Tevi par jaunumiem saskaņā ar Jūsu izvēlēto saziņas veidu;
  • sagatavotu, noslēgtu un izpildītu līgumsaistības. 
SIA "BingoABC" personas datu iegūšana var notikt vairākos veidos: kontaktu formas aizpildīšana BingoABC tīmekļa vietnē, sazinoties elektroniski, izmantojot e-pasta adresi vai sociālos tīklus, aizpildot pieteikuma anketu jaunumu saņemšanai, piedaloties dažādās SIA "BingoABC" rīkotajās aktivitātēs, loterijās, kā arī veicot un noformējot pirkumus. 

SIA "BingoABC" iegūtie personas dati tiek apstrādāti un aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem, kas attiecas uz personas datu apstrādi un aizsardzību. SIA "BingoABC" nenodod personas datus trešajām personām, ja vien to nepieprasa tiesībaizsargājošās iestādes. 

SIA "BingoABC" uzskata, ka persona sniegusi piekrišanu datu apstrādei un uzglabāšanai iepazīstoties ar tīmekļa vietnes lietošanas Noteikumiem. Personai ir tiesības saņemt ziņas no SIA "BingoABC" par savu personas datu apstrādi, pieprasīt labot personas datus, atsaukt iepriekš sniegto piekrišanu par datu apstrādi, kā arī pieprasīt dzēst savus personas datus no SIA "BingoABC" uzturētās personas datubāzes. 

  1. Sīkdatņu lietošana BingoABC tīmekļa vietnē

  1. SIA "BingoABC" informē, ka tīmekļa vietne BingoABC izmanto funkcionālās un analītiskās sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes tiek izmantotas, lai novērtētu tīmekļa vietnes lietotāju paradumus, izmantojot vietni BingoABC, piemēram, 
  • lai atcerētos Tava ekrāna iestatījumus, piemēram, teksta lielumu;
  • lai novērtētu, kuras tīmekļa vietnes sadaļas izraisa vislielāko interesi;
  • lai noteiktu, vai jau esi iepriekš piekritis izmantot BingoABC tīmekļa vietnes sīkdatnes. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.